Кондитерська Granaio - цікаві факти про нас

Чому кондитерський магазин Дніпро Granaio - кращий спосіб порадувати себе і гостей?

Кондитерська Дніпро: ще трохи переваг Granaio

Кондитерська Granaio - цікаві факти про нас

У світі практично не існує людей, які не люблять солодке. Мало хто може відмовити собі в задоволенні з'їсти надзвичайно смачне тістечко або шматочок найніжнішого тортика з ароматним чаєм. Якщо ви хочете прикрасити своє свято смачними солодощами з неповторним дизайном або зробити приємний подарунок рідним, рекомендуємо замовити торт, тістечка або печиво в нашому інтернет-магазині Granaio.

Гранайо – це не просто кондитерська, в якій шаблонно випікають торти і булочки, це авторська майстерня солодощів, де кожен член команди займається улюбленою справою і в кожний виріб вкладає частинку душі, турботи і поваги до клієнтів.

Солодощі є невід'ємною частиною днів народжень, весіль, корпоративів та інших свят, які всі ми так любимо і чекаємо. Красиві і смачні десерти піднімають настрій, надають нотку свята будь-якого застілля і є ідеальною прикрасою столу. Саме велика любов і пристрасть до красивої і натуральної випічці, стали однією з причин відкрити унікальну авторську кондитерську Granaio.

Історія GRANAIO почалася зі звичайного захоплення її засновниці кондитерським ремеслом. Завдяки глибокій залученості і невгасаючим ентузіазму незабаром пристрасть до створення кондитерських виробів вийшло за межі кухні і почало приносити прибуток. Так хобі переросло в ціле виробництво, яке ми знаємо сьогодні як кондитерська-пекарня Granaio.

 
Кращий спосіб порадувати себе і гостей?

Сьогодні в стінах Granaio трудиться дружна команда кондитерів, які є справжніми чарівниками кулінарного мистецтва. Спеціалізуючись на випічці і виготовленні тортів, тістечок, будь-якого виду декору, а також створенні кенді барів, ми пропонуємо Вам кондитерські вироби з оригінальним дизайном, максимально відповідні різноманітним смакам покупців.

Щоб замовити торт або інше частування у наших майстрів досить вибрати його з вже наявної продукції на сайті. Якщо жодне з ласощів не довелося Вам до душі кондитерський магазин в Дніпрі Granaio з легкістю втілить в життя будь-які Ваші фантазії! Розміщенні роботи Ви можете взяти їх за основу свого майбутнього торта і при бажанні додати щось своє.

Випічка тортів по індивідуальному ескізу в Granaio користується особливим попитом. І ось чому:

Ми використовуємо тільки натуральні, якісні та свіжі продукти, закуплені перед самим приготуванням;
Наші кондитери готові в точності втілити всі побажання замовника по начинці і дизайну;
Наша кур'єрська служба доставить готовий торт на замовлення в зазначений час і місце.
 
Кондитерска Дніпро:
ще декілька переваг Granaio
Професіоналізм
Колектив Granaio має величезний досвід роботи в
сфері виготовлення якісної кондитерської
продукції. Більшість співробітників працює з самого відкриття пекарні.
Високий рівень сервісу
Кондитерська Дніпро Granaio ретельно дотримується термінів
виконання замовлення і доставки. Це заощадить
Ваш час і прибереже нерви.
Великий вибір
На нашому сайті представлений широкий
асортимент кондитерських виробів, і він постійно оновлюється і росте.
Об'єми
У Granaio приймають замовлення на
виготовлення будь-якої продукції в будь-яких обсягах