Як правильно нарізати торт?

2021-10-04

Торт - це головний десерт будь-якого свята. З ним пов'язано безліч традицій, одна з яких - спільне розрізання молодятами. І здавалося б, якщо з продукцією маленького розміру не повинно бути труднощів, то об'ємний торт вимагає справжньої спритності рук. Бажано, щоб готовий шматок був красивої пропорції і не розвалився «по дорозі» до тарілки. Не дарма багато кондитери обожнюють створювати високі шедеври, але абсолютно не люблять їх нарізати. У цій статті представлено кілька порад як різати високий торт.

 

Топ-5 способів як розрізати торт

Перша і головна порада перед тим як розрізати торт - підготувати гострий ніж або запастися спеціальною лопаткою. Існує ще кілька правил:

  1. Готові торти на чизкейковій або бісквітній основі ділять гарячим ножем. Для цього його потрібно попередньо обдати окропом.
  2. Муссові ласощі краще розділяти охолодженим інструментом, оскільки вони дуже чутливі до температурних змін.
  3. Після кожного відрізаного шматка необхідно мити і насухо витирати ніж. Інакше ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд порції через неакуратні залишки крему, начинки.

Пекарня Гранайо підготувала топ-5 рекомендацій по подачі десерту в залежності від його форми. Мабуть, найпопулярніший торт 3 д круглої форми.

Існує два способи його красивої нарізки:

1. Розрізати на дві рівні половини, які аналогічно поділяються на дві однакові частини. Кожну частку можна ділити навпіл до отримання потрібної кількості порцій. Це найпростіший спосіб. Існує і більш складний, коли 3d торт перетворюється в «ромашку».

как разрезать круглый торт фото

2. У центрі десерту вирізається коло - серцевина квітки. Для його рівної окружності можна скористатися блюдцем. Частину, яка лишилась, потрібно розділити на рівні шматки - пелюстки. Коло можна ділити, розрізаючи хрест-навхрест, або знову створювати «ромашку».

как разрезать круглый торт

Все залежить від розміру конструкції. Все частіше клієнти прагнуть купити торт квадратної або прямокутної форми. Істотним її плюсом є легша порційна подача.

В цьому випадку нарізати продукцію можна трьома варіантами:

1. Розділити десерт перпендикулярною лінією. На виході вийде 4 частини, кожну з яких можна знову ж ділити на однакові четвертні порції.

как разрезать квадратный торт

2. Діагональний метод - готові шматки будуть трикутної форми. П'ятим способом подати кейк є розрізання його ромбиками.

как разрезать торт треугольниками

3. Багато хто саме таку методику вважає найбільш привабливою. Щоб її відтворити, необхідно зробити поздовжні розрізи, які в свою чергу потрібно розділити впоперек.

как разрезать прямугольный торт

Торти на замовлення від Гранайо - смак, який тане в роті

Кондитерська Granaio ось уже багато років радує клієнтів неперевершеним смаком. Наші торти на замовлення виходять оригінальними, свіжими і натуральними. У процесі виробництва використовуються тільки якісні компоненти від перевірених постачальників.

торт от гранайо лого Кожен покупець може створити свій власний дизайн і вибрати улюблену начинку. Можна скористатися каталогом на сайті granaio.com.ua або ж зробити індивідуальне замовлення. Нашим кондитерам під силу будь-які фантазії!

Ще один беззаперечний плюс нашої пекарні - наявність служби доставки, що значно полегшує життя в період святкової метушні. Ми виконаємо замовлення в зазначений термін і привеземо його в заздалегідь обумовлене місце.