Традиції пряникового справи і історія виготовлення

2021-05-25

Одним з найулюбленіших обрядових десертів вважаються пряники. З цієї випічкою пов'язано безліч звичаїв, прикмет і повір'їв. Печиво люблять діти і дорослі, а в багатьох сім'ях не уявляють домашніх свят без ароматних пряників. Якщо ви перебуваєте в пошуку традиційного святкового печива, кондитерський магазин Granaio в Дніпрі пропонує купити великий асортимент пряників ручної роботи. Солодке печиво прикрасить сімейні посиденьки, а також стане ідеальним подарунком на будь-яке свято.

 

Історія виникнення пряників ручної роботи від кондитерів Гранайо

Пряник — відома і всіма улюблена страва. Десерт став невід'ємною частиною багатьох сучасних свят і перетворився на справжній витвір кондитерського мистецтва. Пряники ручної роботи зайняли особливе місце в нашому житті. Їх презентують як солодкий подарунок дітям і дорослим, в пориві ніжного зізнання в любові, як оригінальне привітання для колег і навіть як запрошення на весілля.

Десерт люблять всі, але мало хто знає його історію виникнення. Одні легенди свідчать, що перша згадка про пряники з'явилося в кінці XIV століття, згідно з іншими випічка виникла ще до початку обчислення. За переказами, коли в ласощі стали додавати мед і житнє борошно, пряник отримав назву – медовий хліб. Тільки пізніше, через кілька століть, випічка отримала нинішню назву, що в перекладі означає «пахучий», «гострий на смак».

Як і зараз, за ​​старих часів десерт був найбільш популярними ласощами, які пекли на свято Різдва, Великдень, новосілля, іменини та інші урочистості. Печиво ручної роботи було найпочеснішим подарунком, його приносили в якості подяки або дарунка, особливо цінувалися пряники з різними написами, зображеннями або іменами святих покровителів. У середньовіччі існувала традиція, дівчина, яка мріє вийти швидше заміж, повинна спекти пряникових чоловічків – щоб скоріше зустріти свою долю.

Майстрів, які пекли пряники, називали пряникарями, професія була спадковою і передавалася від прадіда до діда і далі у спадок. За манерою виконання, формою, складом прянощів можна було визначити, звідки ласощі.

У деяких країнах, десерт використовували досить несподівано, його підкидали і використовували для гри. Чим далі долетить печиво і не розіб'ється, тим більше почестей отримає переможець.

Як раніше, так і сьогодні, підносити пряник в якості подарунка вважається доброю прикметою і особливою ознакою подяки. Як кращого сюрпризу або для підняття настрою, кондитери Гранайо пропонують купити пряники ручної роботи на замовлення на сайті інтернет-магазину пекарні. Досвідчені майстри виготовлять десерти будь-якої форми, з різним малюнком і бажаним написом.

 

Ідеальні пряники на замовлення від кондитерів Granaio

Для всіх, хто знаходиться в пошуках ідеального печива ручної роботи і подарункових пряників, кондитерська Гранайо пропонує купити десерти будь-якої форми і дизайну. Ароматна запашна випічка прикрасить святковий стіл, буде ідеальним подарунком на свято або буде корисна просто для підняття настрою. У нас можна купити печиво і пряники на замовлення для мами на 8 березня, з малюнком ялинки або сніжинки для новорічних свят, з логотипом компанії на корпоратив або в формі грошового знака для залучення багатства.

Наші кондитери цінують і шанують традиції. У нас можна придбати пряники на замовлення виготовлені за старовинними рецептами з натуральних і якісних продуктів.

Якщо ви ще думаєте, чому потрібно купити пряники і печиво в інтернет-магазині Гранайо, ознайомтеся з нашими перевагами:

Печиво iconв процесі випічки ми використовуємо виключно нові елементи і натуральні барвники
Печиво iconу нас в наявності велика різноманітність форм для оформлення печива;
Печиво icon безліч варіантів красивих подарункових упаковок;
Печиво iconзавжди йдемо назустріч своїм замовникам і враховуємо всі побажання і харчові особливості клієнтів;
Печиво iconвиконуємо замовлення швидко, і доставляємо точно в термін.

Купіть смачні пряники на замовлення в Дніпрі в нашій пекарні Гранайо, і своїм ароматом випічка занурить вас і ваших близьких в прекрасний світ яскравих спогадів з дитинства.