Торт як альтернатива квітам до Першого вересня

2021-08-25

Напередодні нового навчального року у батьків школярів особливо багато клопоту. Серед звичних проблем з одягом і канцтоварами вагоме місце займає привітання вчителя. Звичайно, можна обмежитися стандартним варіантом у вигляді квітів. Але краще бути більш оригінальним і торт купити.

Ще один варіант весело провести День знань - влаштувати солодкий стіл для учнів. І нехай шкільний період почнеться смачно. До того ж, загальновідомий факт - десерти знижують рівень стресу, що дуже актуально для початку освітнього семестру.

Солодощі від Гранайо - кращий подарунок вчителю на 1 вересня

Подарунок вчителю на 1 вересня має бути таким, що запам'ятовується. Питання: чи згадає педагог про квітковий букет? Навряд чи. А ось торт під замовлення з тематичною декорацією буде ще довго в пам'яті. Існує багато причин вибрати кондитерський виріб в якості презенту. Ось кілька з них:

  1. Начинку, бісквіт, зовнішнє оформлення можна підібрати під особисті пристрасті клієнта.
  2. Прекрасний варіант для групового подарунку від усього класу, до того ж більш економний. Адже вигідніше взяти торти на замовлення, ніж індивідуально купувати букетик.
  3. Натуральний кулінарний шедевр, зі свіжих інгредієнтів, який завжди корисніший за куплені магазинні солодощі.

Ще один спосіб порадувати свого викладача - замовити торт з доставкою. В даному випадку готову продукцію привезуть за вказаним місцем і навіть в домовлений час. Це стане приємним сюрпризом також для тих, хто не дуже любить цукор. І навіть не ласун захоче з'їсти випічку, який виготовила пекарня Гранайо. Серед явних переваг кулінарного бренду:

icocake

Професіоналізм. Наші кондитери можуть втілити в реальність будь-який задум по компонентам і оформленню.

icocakeКорисні і якісні продукти в складі.
icocakeДотримання встановлених термінів.
icocakeВеликий вибір тортиків в каталозі і можливість індивідуальних замовлень.
icocakeНаявність бонусів і знижок.

Як купити торт з доставкою: 4 простих кроки

Є два можливі способи, щоб купити торт. Перший - зателефонувати менеджеру за номером 096 659-11-02. Другий - відвідати сайт Granaio і виконати 4 нескладних дії:

  1. Ознайомитися з представленим асортиментом.
  2. Знайти вподобаний кулінарний виріб.
  3. Відвідати сторінку «начинки» і визначитися з внутрішнім наповненням десерту.
  4. Натиснути кнопку «замовити» і очікувати підтвердження від оператора.

Кондитерська дніпро може здійснити доставку за вказаною адресою в межах міста. Вартість транспортування залежить від ваги продукту і уточнюється додатково. До того ж, наші покупці отримують 5% знижки на другу покупку, щоб радувати себе і своїх близьких не тільки в День знань, а й на всі важливі життєві дати. З нами комфортно і смачно цілий рік!