Торт на весілля - мистецтво випічки для Вашого свята

2021-07-23

Торт весільний займає почесне місце на торжестві. З ним пов'язано безліч традицій від загального розрізання молодятами до годування один одного і близьких членів родини. Деякі навіть зберігають верхівку ласощів до першої річниці. З ним фотографуються і ховають маленькі сюрпризи для гостей.

Торт на весілля має воістину величезне значення. На ньому не прийнято економити, а багато знаменитостей навіть витрачають кілька десятків тисяч доларів на кондитерський шедевр. Ось чому так важливо довірити цю справу професіоналам.

 

Весільний торт і стандарти його випічки в пекарні Гранайо

Кондитерська Granaio дотримується високих стандартів кулінарії, щоб в результаті вийшов ідеальний весільний торт. Наша продукція відповідає таким критеріям:

tortСвіжість. Всі інгредієнти закуповуються напередодні самого приготування.
tortНатуральність. Складові випічки мають органічне походження.
tortКлієнтоорієнтованість. Наші майстри готові перетворити будь-яке побажання в бісквітну реальність.
tortШирота вибору начинок і видів тіста, щоб кожен знайшов собі частування до душі.
tortДотримання норм гігієни і рецептури. З турботою про ваше здоров'я і самопочуття ваших гостей.
tortПоєднання зовнішніх декорацій зі смаковими відчуттями. Ми впевнені, що красиві торти на весілля повинні бути апетитними.

Виготовлення весільних тортів відбувається на сучасному обладнанні, що прискорює процес і робить його більш технологічним. Саме завдяки всім перерахованим вище складовим і досягається ефект «танення в роті».

Пекарня Гранайо має ще один безперечний плюс – вміння створювати гармонійні декорації. Ми можемо допомогти в створенні десерту, який буде підходити під стилістику весілля і лаконічно впишеться в оформлення банкетного залу. До замовлення приймаються будь-які параметри і обсяги. Тим більше, що при покупці більше 8 кг, ми даруємо 1 бонусний кілограм. Це прекрасна можливість порадувати себе смакотою і одночасно заощадити гроші.

 

Актуальні весільні торти на замовлення від Granaio

Наші кондитери постійно навчаються новим методикам. Підвінцева мода не стоїть на місці і постійно з'являються нові елементи прикрас, способи випічки і рецепти кремів. Тому наші весільні торти на замовлення завжди актуальні. Ось кілька прикладів, які можуть вас зацікавити:

icocakeДесерт з трояндами. Використання колірних композицій зараз, як ніколи, на піку популярності. Це може бути ліплення або живі квіти. Плюс такого варіанту в тому, що можна купити весільний торт з білою мастикою та флористичного елементами в одній тематиці з букетом нареченої.
icocakeВиріб з перлами. Мінімалістичний стиль користується попитом, а краща прикраса для нього – милі перлини. 
icocakeФруктовий тортик. Ну хто встоїть від свіжих ягід або екзотичних фруктів, особливо в поєднанні з найніжнішою кремовою текстурою.
icocakeБагатоярусні і одноярусні композиції. Замовлення весільних тортів часто залежить від кількості запрошених.

Кондитерський магазин Granaio пропонує ознайомитися зі своїм каталогом на сайті granaio.com.ua. Можлива також випічка за індивідуальним побажанням клієнта. Ми готові також на зазначений час доставити десерт до місця проведення вашого незабутнього свята. Працюємо, щоб вам було смачно в перший день подружнього життя і в усі наступні річниці.