Шлях до серця лежить через... торт

2021-07-22

Кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Але ми знаємо, що стать тут не має ніякого значення. Особливо, якщо мова йде про солодке. Ніжні тістечка, шоколадні цукерки, ароматне печиво і на чолі всього цього звичайно ж тортики. Складно собі уявити будь-яке свято без цього виробу. А скільки традицій з ним пов'язано.

Торти під замовлення беруть на дні народження, щоб іменинник загадав бажання і задув свічки. Молодята ділять весільний торт як символ їх першої спільної справи, потім годують один одного в знак взаємодопомоги. Торти на замовлення купують, щоб привітати молоду маму з народженням малюка, щоб відзначити річницю компанії або просто смачно посидіти з подружками за чашкою чаю.

 

Торт на замовлення: походження і причини популярності

Історія замовчує як з'явився перший торт на замовлення. Є тільки деякі уривки розповідей. Згідно з декількома з них десерт походить від італійського слова «torta», що в перекладі означає – "круглий хліб". Існують версії в яких кондитерський виріб з'явилося в Греції або на Сході.

Світова слава до солодощі прийшла, завдяки французьким кондитерам. Саме їм ми зобов'язані появою карамелі, бісквітних коржів, масляного крему і повітряного безе. Перша ж багатоярусна композиція була приготована в 18 столітті в Англії і дозволити собі таке частування могли тільки заможні люди. Зараз же купити торт може будь-яка людина. Чому ж десерт так люблять усі?

cakeoneАсоціація свята. Смачний торт на замовлення може скрасити самий буденний вечір.
cakeoneСмакові якості. Можливості сучасних кондитерів дивують поєднанням продуктів і смаків. Бісквітні, шоколадні, фруктові – кожен знайде собі до душі.  
cakeoneНезамінний атрибут кожного торжества. Це безсумнівно найочікуваніший момент будь-якого дійства.
cakeoneСпосіб проявити свою творчість. Адже можна тортики купити в магазині або спекти самостійно. Хтось картини пише, а хтось створює їстівні шедеври. Тим більше, що різноманіття декору і начинок просто вражає уяву. 
cakeoneЕстетична насолода. Зараз проводяться виставки десертів, відвідати які можна порівняти з експозицією картин. Тільки в першому випадку ще й ароматно пахне.

 

Як купити торт з доставкою в пекарні Гранайо?

Існує багато упереджень про шкоду солодкого. Однак якщо дотримуватися культуру споживання і купити торт з доставкою в кондитерській з хорошою репутацією, то проблем не виникне. Важливо в процесі приготування використовувати якісні та свіжі продукти. До того ж завжди можна вибрати аналоги шкідливим інгредієнтів. Саме таких принципів дотримується пекарня Granaio, яка ось уже не один рік виготовляє натуральні торти на замовлення.

Наші кондитери займаються випічкою таких виробів:

cuscakeТортиків для жінок і чоловіків.
cuscakeДесертів для дітей.
cuscakeВесільних шедеврів.
cuscakeЄвро-тортів, більш відомих як муссові.
cuscakeКорпоративних солодощів.

Кондитерська Гранайо працює в місті Дніпро і приймає індивідуальні побажання на будь-які обсяги продукції. Ретельно підходить до вибору всіх складових. Ми слідуємо всім встановлених термінів і готові особисто доставити десерт в зазначений час і місце. Так і замовлення цілим буде і ваші нерви. Ваш ідеальний торт можна знайти на сайті granaio.com.ua. Там же можна здійснити онлайн-покупку, або скористатися номером контактного центру +38 (066) 643-81-43.