Кілька причин довірити створення подарунка кондитерської Гранайо

2021-04-30

Подарунки – незмінні супутники будь-якого свята або пам'ятно] події, а який же сюрприз може бути найкращим – звичайно ж солодощі. Десерти люблять всі, дорослі і діти, дівчата і чоловіки. Напевно, не існує в світі таких людей, які можуть встояти перед красивим тістечком або ароматним печивом. Кондитерська Granaio в Дніпрі дає можливість зробити кращий подарунок для рідних, і близьких – замовити подарункові набори. Швидко купити в інтернет-магазині подарункові бокси, можна не виходячи з дому, на нашому сайті. Інтернет замовлення дає можливість заощадити час і порадувати близьких, навіть якщо ви перебуваєте за сотні кілометрів. Велика розмаїтість десертів дозволяє підібрати випічку для будь-якого солодкоїжки.

 

Де купити подарункові набори солодощів? Звичайно ж в Гранайо!

 

Кондитерська Гранайо – це справжній помічник для любителів солодких подарунків. На сторінках інтернет-магазину представлений широкий асортимент смачних десертів, які ідеально комбінуються в солодкі подарункові набори.

На будь-які свята у нас можна купити:

capcakeтістечка і капкейки в красивій коробці для мами або дочки;
cakecakeторти та десерти в подарунковій упаковці для подруги і брата;
tistнабір зефіру і мармеладу для улюбленої вчительки в день народження;
cucorocнатуральні цукерки і шоколад в боксі для подарунка колезі;
Печиво iconпряники і печиво в коробочці з живими квітами для коханої.

При бажанні можна самостійно скласти подарункову коробочку вибравши улюблені солодощі. В каталозі кондитерської представлений асортимент начинок для десертів, приклади оформлень, а також варіанти готових подарункових наборів для дівчат і чоловіків.

У нас можна замовити набір солодощів на будь-яке свято або просто для підняття настрою. Вся наша продукція виготовляється з натуральних продуктів, барвників і проходить суворий контроль якості.

 

Як замовити набір солодощів з доставкою?

 

Кондитерська Granaio в Дніпрі вже багато років успішно радує своїх клієнтів смачною і ароматною випічкою. Наша головна місія — ваш прекрасний настрій. За час своєї роботи кондитери доставили радість тисячам дівчат, підняли настрій сотням чоловіків і прикрасили свято солодощами для безлічі дітей.

Якщо ви хочете зробити приємний сюрприз рідним і близьким, замовте в нашому інтернет-магазині кондитерські подарункові набори. Оформити замовлення можна всього в кілька кліків на сайті. Також, для всіх клієнтів надається щоденна доставка десертів по всьому місту Дніпро в період з 8:00 до 20:00. Для всіх клієнтів нашої кондитерської діє гнучка система знижок, при замовленні торта вагою понад 8 кг надається знижка в розмірі 5%, також знижка діє при покупці другого десерту на одне прізвище. Спеціально для молодят, кондитерська Гранайо розробила приємний бонус, в разі замовлення весільного торта вагою понад 8 кг, +1 кг торта в подарунок.

Купити подарункові набори солодощів в нашій кондитерській Гранайо, і ваш подарунок оцінять якнайкраще.