Кілька порад як розрахувати розмір свого торта

2021-06-22

Плануєте святкування, розробили меню і вже покликали гостей? Не забудьте ж про смачний десерт! Облиште самостійне приготування вдома, адже краще замовити торт у нашій кондитерській. Чому варто зробити саме так? По-перше, у нас смачна та якісна продукція. По-друге, заощадите час. По-третє, можна взяти тортик потрібного розміру, щоб точно вистачило солодкого кожному гостю!

 

Які розміри тортів потрібні до Вашого святкового столу? Як визначитися?

Враховуйте кількість запрошених гостей, позаяк важливо, щоб кожен скуштував хоча б одну порцію десерту. Розміри тортів мають відповідати цьому критерію. На весілля чи велике свято можна ще подати різні десерти з урахуванням пів порції на одну людину.

Обираючи торт на замовлення, не забудьте все обговорити з пекарем-кондитером. Тут мають значення начинка і декор. Помадка, наприклад, може збільшити вагу виробу щонайменше удвічі. Коржі та крем також впливають на це. На весілля чи дитяче свято велетенський тортик пекарня Гранайо не радить брати. На першому заході всі наїдяться іншими блюдами до подачі десерту, а діти загалом багато не їдять, тому нехай буде все помірно. Орієнтовні показники для визначення ваги виробу:

caketwoНа 10-15 людей торт щонайменше 2 кг в один ярус.
caketwoНа 20-30 людей від 4 кг два ярусу.
caketwoНа 40-50 чоловік від 6 кг три-чотири ярусу.

Розмір залежить від начинки, пропитки і висоти. Більшість хоче купити торт з трьох бісквітних коржів та двох кремових прошарків. Таке класичне поєднання люблять усі. Якщо хочете двохярусний торт, будьте готові до того, що діаметр та вага десерту збільшаться десь удвічі. Кондитерська Granaio радить ще розраховувати вагу виробу з урахуванням порції на людину: кількість гостей помножте на 150-200 г. Таким чином, кожен гість на святі буде нагодованим! Докладні розрахунки Ви можете зробити з нашим пекарем.

 

Торти під замовлення від Granaio: завжди смачно, якісно та вигідно!

Обирайте торти під замовлення у нашому каталозі готової продукції. Додатково можна замовити індивідуальну розробку декору та підбір начинки. Все виконаємо своєчасно та з любов’ю! Гарантуємо якість та оперативність виконання роботи, а ще приємні ціни на послуги! Для приготування використовуємо тільки натуральні інгредієнти.

Доставляємо по Дніпру та у передмістя з 8:00 до 20:00. Мінімальне замовлення від 1 кг. Сплачуйте кур’єру готівкою чи безготівковим переказом на картку. Купуйте тортик від 8 кг, і ми подаруємо знижку 5%! Постійним клієнтам також передбачені бонуси. Робіть замовлення торту с доставкою на сайті, у фірмовій крамниці (вулиця Святослава Хороброго, 16) та за номерами телефонів: 066-643-81-43; 096-659-11-02. Більше інформації нададуть наші менеджери!