Для чого потрібні і де замовити корпоративні подарунки співробітникам? - Granaio

2021-10-23

Корпоративні подарунки – це ефективний комунікаційний інструмент. Їх вручають на свята і по важливих приводів. Ця практика вже давно увійшла в світ бізнесу і стала частиною культури. Таким чином керівництво проявляє повагу до колег, підкреслює їх цінність і внесок в загальний успіх організації.

Корпоративні подарунки для співробітників – запорука плідної співпраці

Корпоративні подарунки для співробітників потрібні щоб:

транслювати цінності та ідеї;згуртувати колектив, підвищити лояльність до компанії;
використовувати їх в якості заохочення за будь-які досягнення в роботі;висловити подяку.

Брендовані солодощі дарують, щоб кожен з працівників відчував, що його в компанії помічають, цінують, підтримують, що він важливий. Якщо персонал відчуває турботу з боку керівництва і отримує смачні ласощі, з'являється бажання працювати ще більше і приносити користь організації та бізнесу. Це надихає людей на досягнення нових вершин у професійній діяльності.

брендированные сладостисладкие подарки с логотипом

Солодкі подарунки з логотипом можна придбати в кондитерській Granaio. Майстри пекарні створюють смачні торти, тістечка, печиво та пряники, капкейки, щоб ви могли поділитися увагою з людьми, які дуже важливі для вашого бізнесу. Вони акуратно пропрацьовують кожну деталь оформлення. Велике розмаїття десертів дозволяє підібрати варіанти навіть для найвибагливіших ласунів.

корпоративные  подарки для сотрудниковзаказать корпоративные подарки

При бажанні фахівці розроблять для вас індивідуальний дизайн, а також допоможуть втілити навіть найнеординарнішу ідею в реальність. Талановиті й уважні кондитери і пекарі, приготують для вас справжні шедеври кондитерського мистецтва. Печиво з логотипом компанії – це не тільки оригінально, але і дуже смачно!

Чому замовити корпоративні подарунки в пекарні Гранайо – правильне рішення?

Замовити корпоративні подарунки на офіційному сайті granaio.com.ua – значить зробити правильний вибір, адже ви отримаєте:

свіжі кондитерські вироби за доступною ціною;

велике різноманіття готових дизайнерських рішень;

допомогу у виборі десертів;

швидку доставку;

комфортні умови оплати.

Для оформлення замовлення скористайтеся спеціальною формою або зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті. Для всіх оптових та постійних клієнтів, кондитерська надає приємні бонуси.

Співпрацюючи з кондитерської-пекарнею Гранайо, ви отримаєте креативного партнера для створення брендованих солодких презентів, а також залишите найприємніші враження у своїх співробітників.

Вибирайте і замовляйте все, що вам сподобається, а ми нанесемо логотип на подарунки, красиво їх спакуємо і відправимо за вказаною адресою. Вам залишиться тільки вручити їх.